Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rozkład jazdy autobusów w 2022 roku

Rozkład jazdy w okresie wakacyjnym

Trasa Namysłów - Brzezinka - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Namysłów - 07:20 13:40 15:30
Józefków (skrzyż.) - - 13:48 15:38
Baldwinowice - 07:30 - -
Objazda - - 13:50 15:40
Nowy Dwór - 07:32 - -
Kowalowice - 07:35 13:55 15:45
Smogorzów - 07:40 14:10 15:50
Głuszyna - 07:50 14:20 15:55
Brzezinka - 08:00 14:30 16:00
Głuszyna - 08:05 14:40 16:05
Smogorzów - 08:15 14:50 16:10
Pawłowice Namysłowskie - - 15:00 -
Kowalowice - 08:20 15:05 16:15
Baldwinowice - - 15:12 -
Objazda - 08:25 15:17 16:20
Józefków (skrzyż.) - 08:27 15:20 16:22
Namysłów - 08:35 15:28 16:30


Trasa Namysłów-Rychtal-Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Kurs I II III IV
Namysłów - 8:15 11:40 15:40
Namysłów Bohaterów Warszawy - 8:20 11:45 15:45
Kamienna - 8:25 11:50 15:50
Rychnów - 8:30 11:55 15:55
Bukowa Śląska - 8:35 12:00 16:00
Woskowice Małe - 8:40 12:05 16:05
Baldwinowice - - - -
Igłowice D - - - -
Skoroszów - -- - -
Rychtal - -- - -
Skoroszów - - - -
Igłowice - - - -
Baldwinowice - - - -
Woskowice Małe - 08:40 12:05 16:05
Bukowa Śląska - 08:45 12:10 16:10
Rychnów - 08:50 12:15 16:15
Kamienna - 08:55 12:20 16:20
Namysłów Bohaterów Warszawy - 09:00 12:25 16:25
Namysłów  - 09:05 12:30 16:30


Trasa Brzozowiec - Namysłów - Brzozowiec 

Brzozowiec 08:00 Namysłów* - Namysłów 15:20
Mikowice 08:05 Smarchowice Wielkie* - Smarchowice Wielkie 15:28
Przeczów 08:10 Nowe Smarchowice* - Nowe Smarchowice 15:30
Niwki 08:12 Żaba* - Żaba 15:35
Smarchowice Śląskie 08:15 Krzemieniec*- - Krzemieniec 15:37
Barzyna 08:18 Minkowskie* - Minkowskie 15:40
Ligota Książęca 08:20 Ligota Książęca* - Ligota Książęca 15:45
Minkowskie 08:25 Brzozowiec* - Barzyna 15:47
Krzemieniec 08:28 Mikowice* - Smarchowice Śląskie 15:50
Żaba 08:30 Przeczów* - Niwki 15:53
Nowe Smarchowice 08:35 Niwki* - Przeczów 15:55
Smarchowice Wielkie 08:38 Smarchowice Śląskie* - Mikowice 16:00
Namysłów 08:45 Namysłów* - Brzozowiec 16:05

* kursuje we wtorek i w piątek

Trasa Wilków-Dziadowa Kłoda-Namysłów  - autobusy nie kursują w dni wolne od nauki szkolnej

  odjazd przyjazd
Wilków 06:20 16:37
Jakubowice 06:26 16:25
Idzikowice 06:28 16:23
Pawłowice 06:31 16:20
Wygoda 06:34 16:17
Dalborowice 06:37 16:16
Dziadowa Kłoda 1 06:41 16:14
Dziadowa Kłoda 2 06:45 16:13
Radzowice 06:50 16:08
Lipka 06:59 16:02
Miłowice 07:04 15:55
Gołębice 07:10 15:53
Wygoda 07:13 15:51
Pawłowice 07:18 15:48
Idzikowice 07:21 15:45
Jakubowice 07:23 15:43
Krzyków 07:26 15:40
Smarchowice Małe 07:29 15:37
Namysłów (szkoły średnie) 07:35 -
Namysłów 07:50 15:30
  przyjazd odjazd

 

 

 

 

Wersja XML