Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Szczepienia przeciwko COVID-19 w Gminie Namysłów

Jak się zarejestrować:

 1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby. Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

 1. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnienie o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystaj ze wsparcia swojej przychodni.

 1. Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień

Jeżeli chcesz zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień - skontaktuj się z nim. 

Na terenie Gminy Namysłów znajdują się 2 punkty szczepień:

 1. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE" Spółka Cywilna Paweł Łącki, Irena Konopka, Dariusz Roszczypała, ul. Mickiewicza 8, 46-100 Namysłów, tel. 774101355,
 2. Grupowa Praktyka Lekarska PRO_FAMILIA Sp. z o. o., ul. Pocztowa 7, 46-100 Namysłów, tel. 774100468.

Transport do punktu szczepień jest przeznaczony dla osób:

 1. niepełnosprawnych, tj. posiadających aktualne orzeczenie o  niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio  I  grupę z w/w schorzeniami,
 2. mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień.

Zgłoszenie zapotrzebowania na transport do punktu szczepień:

 1. Osoba, która chce skorzystać z transportu do punktu szczepień powinna zgłosić ten fakt podczas rejestracji na szczepienie lub podczas uzgadniania daty szczepienia z punktem szczepień bądź pod numerem 500 145 402.
 2. Koordynatorem ds. szczepień w Gminie Namysłów jest Ewa Burkiewicz-Janik - tel. 77 4190 391.

Więcej informacji na temat Narodowego Programu Szczepień jest dostępnych na stronie.

Wersja XML