Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Mikołajkowe spotkanie w Namysłowskim Ośrodku Kultury

W dniu 6 grudnia br., z okazji Mikołajek, na zaproszenie Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, Święty Mikołaj przybył do Namysłowskiego Ośrodka Kultury, aby spotkać się z naszymi najmłodszymi mieszkańcami. Tu czekała na nich moc atrakcji, które zapewnili organizatorzy spotkania: Włodarz miasta oraz pracownicy tej kulturalnej instytucji. Wśród zgromadzonych można było dostrzec reprezentującą Gospodarza gminy jego Zastępczynię Ewelinę Moniuszko-Czuczwarę.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem przystąpiły najpierw do pisania listów do Świętego oraz kolorowania świątecznych malowanek. Chętnie uczestniczyły również w grach i zabawach, o które zadbali wspaniali animatorzy, a także ustawiały się w długiej kolejce do malowania buziek i kolorowych tatuaży.

Następnie w sali widowiskowej NOK, niesamowitych wrażeń dostarczyło wszystkim dedykowane dzieciom bajkowe, mikołajkowe show, w wykonaniu zespołu muzycznego TULINKI, przy udziale Ciaputka i Pana Arbuzika, pełne konkursów, zabaw i piosenek, które poprzedziło wizytę zapowiedzianego Mikołaja.

Aż w końcu pojawił się sam długo oczekiwany Gość, który częstując maluchy słodkościami, zapraszał dzieci po odbiór specjalnie przygotowanych prezentów, brał je na kolana i pozował z nimi do pamiątkowych zdjęć.

Ten wyjątkowy wieczór oraz spotkanie z Mikołajem, po raz kolejny okazało się pełnym wrażeń, niezapomnianym wydarzeniem, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie dzieciaków obdarowanych wymarzonymi upominkami.

 

Wersja XML