Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Punkt Kontaktowy Programu "Europa dla obywateli"

Szanowni Państwo, Punkt Kontaktowy  Programu "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego na spotkania informacyjne na temat programu europejskiego "Europa dla obywateli" online.

Webinaria odbędą się w terminach:

Webinaria adresowane są do przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistów i społeczników, zainteresowanych realizacją międzynarodowych projektów w obszarze obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych oraz zaangażowania społecznego i demokratycznego.

Podczas spotkań online przekażemy zasady ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”, informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Do udziału w spotkaniu potrzebny będzie komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki/głośniki. Spotkania potrwają około 1,5 godziny.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy – o zakwalifikowaniu powiadomimy na podany przez Państwa adres email.

Szczegóły dotyczące spotkań online oraz formularze rejestracyjne znajdują się w zakładce „Szkolenia”.

Więcej informacji o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego, oraz na profilu Facebook.

Brak opisu obrazka
Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Zespół Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli"

 

Wersja XML