Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gry terenowe - Questy

Zapraszamy wszystkich do aktywnego poznawania tajemnic i ciekawostek związanych z Ziemią Namysłowską, dzięki trzem nowym grom terenowym zwanymi Questami, przygotowanym we współpracy z Namysłowskim Ośrodkiem Kultury, o następującej tematyce:

1) Ścieżkami Średniowiecznego Namysłowa - wyprawa prowadzi uliczkami Namysłowa i prezentuje liczne zabytki związane ze średniowieczną historią naszego miasteczka.

2) Skarby Namysłowskich Lasów - wyprawa prowadzi przez namysłowski las trasą ścieżki edukacyjnej, z której można dowiedzieć się o zwierzętach i roślinach, jakie można spotkać w lesie oraz o zagrożeniach i korzyściach płynących z gospodarki leśnej.

3) W poszukiwaniu smoka na Namysłowskiej Ziemi - quest prowadzi po miejscowościach ziemi namysłowskiej, przedstawiając Smoczą Legendę związaną ze Smogorzowem, która tłumaczy skąd wywodzą się nazwy tutejszych miejscowości: Namysłowa i okolicznych wsi. Na trasie wyprawy zwiedzisz ciekawe miejsca i zabytki ukazujące historię regionu.

Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka

Pobierz karty do gry, klikając w miniaturki. 

Questy można także przebyć przy pomocy aplikacji mobilnej pod adresem  

Zachęcamy do wspólnej zabawy i aktywnego poznawania atrakcji naszej gminy.

A dla wszystkich miłośników ciekawostek historycznych z terenu powiatu namysłowskiego polecamy serwis visit.namyslow.pl, w którym to znajdziemy m.in. dodatkowe gry terenowe, interaktywną mapę atrakcji czy planer wycieczek.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML